Staj Masaj Seansları Yogatime’da Başlıyor!

Güniz Hocamızla Şubat-Mayıs ayları arasında gerçekleştirdiğimiz, masaj terapinin uygulama teknikleri ve önemine dair ayrıntıları kapsayan “Terapistin Yolculuğu: Masaj Terapi Programı”nı tamamlayan yeni mezunlarımızdan masaj seansları alabilirsiniz!

Masaj Süresi ve Ücreti:
90 dk – 120 dk: Kredi Kartı 600 TL; nakit indirimli 500 TL’dir.

Randevu oluşturmak için 0530 418 95 03 (Whatsapp) numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz!🌱

Masaj Seansı Alabileceğiniz Mezunlarımız:

Feyza Sağlam:
2003 senesinde başlayan yoga yoluna 2016’da hem sonsuz bir öğrenci hem de bir eğitmen olarak devam etmeye başladı. Yoga yolunda ilerlerken bedenleri tanıdıkça, onlara dokundukça içinde hep var olan kaynağı fark etti, bu kaynaktan geleni doğru tekniklerle aktarabilmek üzere Güniz Zeybekoğlu ile Terapistin Yolculuğu’na katıldı.
Spiritüel bilgiyi dünyevi olanla uyumlamak, gücü ve ilhamı bir araya getirmek ve yaratıcılığı mümkün kılmak, paylaşımlarının temelini oluşturuyor.

Seval Adar:
2019 yılında yoga ile tanışmam kendi bedenimle çalışmamın ilk adımıydı. Deneyimlerime Yin Yoga Uzmanlık Programı, Temel Yoga Uzmanlık Programı ve Mindfulness Temelli Stres Azaltma ve Şefkatli Yaşam Programlarını kattım. Bedene ve bilgeliğine olan inancım yollumu Güniz Zeybekoğlu ve Terapistin Yolculuğu Masaj Terapi Programı ile kesiştirdi. Dileğim, beni şifalandıran ve dönüştüren bu deneyimi sizlerle paylaşmak..

Alper Alp:
2013 yılından beri personal fitness trainer olarak çok sayıda insanla çalışmaya devam etmekteyim. Bedenle çalışmaya olan ilgim ‘hatalı ve hızlı’ bir kilo verişle vücudumu sağlıksız bir noktaya götürdükten sonra başladı. Masaj terapisine olan ilgim de dokunmanın sinir sistemine olan muazzam etkisini fark edişimle başladı. Hiçbir teknik dahi bilmeksizin kişiye olumlu bir niyet ve bilinçle yapılan dokunuşun bu denli açtığı olumlu etkileri görmek; bu niyet bir de teknik bilgi ve birikimle birleşirse nasıl olurdu sorusunu aklıma güçlü bir şekilde yerleştirmiş oldu. Bu iki birbirinden ayrılamaz olguyu sunabilen bir eğitimin arayışına düştükten bir süre sonra Hande Güniz Zeybekoğlu ile Terapistin Yolculuğu eğitim programını tamamladım. Bedenle çalışma yolculuğum büyük bir heyecan ve ‘daimi öğrencilik’ mottosuyla devam ediyor.

Özgün Tatar:
Edebiyat ve felsefe eğitimi sayesinde bedenle diyaloğun önemini kavradı ve Antik Yunan’dan esinlenerek dokunuşun iyileştirici gücünü keşfetti. Güniz Zeybekoğlu rehberliğinde Terapistin Yolculuğu’na ruhen ve bedenen iyileşmenin yollarını ararken çıktı. Unutulmuş duyuları ve kaybolmuş duyguları saklayan bedenin hafızasını uyandırmak, bedenimize koyduğumuz kısıtların gevşemesine yardımcı olmak masaj anlayışının temelini oluşturuyor.