Salonlar : 

Yogatime’da Yoga, Mat Pilates ve Reiki derslerinde kullandığımız 3 ayrı stüdyomuz; Masaj ve Terapilerde kullandığımız geniş bir masaj odamız var.

Stüdyolarımızı özel çalışmalarınız, kendi grup dersleriniz, çeşitli seminer ve eğitimleriniz için kiralamak isterseniz bizimle görüşebilirsiniz. Kalabalık eğitim ve çalışmalar için, iki salonumuz birleşerek aynı anda 70 kişinin Yoga yapabileceği 125 metrekarelik büyük bir salona dönüşebiliyor.

Masaj odamız belli gün ve saatlerde, terapi ve masaj çalışmalarınız için kiralanabilir. Birebir veya grup halinde, merkezimizde veya kendi ofisinizde, evinizde, sitenizde özel ders talepleriniz için bizimle görüşebilirsiniz.

Giyinme Odaları :

Yogatime’da geniş bayan ve erkek giyinme odalarımızda, duşlarımızdan ve kilitli dolaplarımızdan faydalanabilirsiniz. Şampuanınızı yanınızda taşımanıza gerek yok, duşlarda sizin için şampuan ve duş jelimiz var. Saç kurutma makinesi giyinme odalarında mevcuttur. Temiz baş ve vücut havlu setinizi 3 TL’ye resepsiyondan temin edebilir, duş çıkışında kirli havlu sepetimize bırakabilirsiniz. Dolaplar için asma kilidinizi yanınızda getirebilir veya resepsiyondan kendi asma kilidinizi satın alabilirsiniz.

Giyinme Odalarımız

Genel Hizmetler : 

Yogatime’da taze sıkılmış meyve & sebze suları, bitki çayı, Türk çayı, filtre kahve ve Türk kahvesi bulabilir, ders sonrası bir tost sipariş edebilir, sıcak bir çorba ve atıştırmalıklarımızdan satın alabilirsiniz.

Yogatime’da içme suyumuz ücretsizdir, ancak suyu yanınızda taşımak için dört farklı renkte sunduğumuz uygun fiyatlı metal su mataralarımızdan satın alabilirsiniz. Oturma alanımız ders öncesi ve sonrası sizlere açıktır, dilerseniz minderlere, dilerseniz bara yerleşip Yogatime’da vakit geçirebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz kütüphanemizdeki her kitabı Yogatime’dayken okuyabilirsiniz. Kitap ödünç almak isterseniz depozito ve koşullar için lütfen resepsiyonla görüşün; yalnızca üyelerimiz kitap ödünç alabilir.

Çeşitli ürünlerimiz vitrinimizde sergilenmektedir, incelemek isterseniz resepsiyon size yardımcı olacaktır.