Hikayemiz

Yogatime, 2009 yılında profesyonel yoga ve pilates hocaları tarafından kurulmuş bir Yoga Okuludur. Aynı zamanda yüksek kaliteli ve çeşitli yoga malzemelerini ithal ve imal etmektedir. Sima Havlucu ve Vedat Havlucu’nun yoga tutkusuyla bir araya gelerek kurdukları YOGATIME, bir yuva sıcaklığı samimiyetinde, Şişli Halaskargazi Caddesi’nin üzerinde adeta bir vaha gibi…

Yogatime eğitmenleri ders verdikleri alanda uzman, samimi, öğrencilere duyarlı ve açık bir ekip; öncelikleri güvenli, anlaşılır ve herkesin kendi alanında özgür ve uyum içinde hissedebildiği dersler vermek. İnce uzmanlık alanlarıyla derslerin çeşitliliğine ve merkezin üyelerine katkıda bulunarak, Yogatime’ı şimdi, şu anda yogaya başlamak için eşsiz bir merkez haline getiriyorlar. Yogatime’ın 3 ayrı salonu, genişçe karşılama ve bekleme alanı, üyelerin kitap ödünç alabildiği zengin bir kütüphanesi var. Üyelerin merkezi tarif ederken en çok kullandıkları tabir “Yogatime evim gibi”.

Zihinsel, ruhsal ve bedensel bütünlüğe yönelik bir yaşam sanatı olan Yoga dersleri hafta içi akşam ve hafta sonu sabah-öğlen saatlerinde yoğun olmak üzere çeşitli stil ve seviyelerde devam ederken, merkezde aynı zamanda bedenin merkezinden kontrol ve odaklanma ile yapılan ve postürden karın gücüne çok hızlı sonuçlar veren Pilates dersleri de revaçta. Yogatime’da Meditasyon dersleri ve atölyeleri, Yin Yoga ve Terapiye yönelik yoga dersleri, Yogilates ve AeroYoga dersleri, Reiki seminerleri, nefes çalışmaları ve yeni yetişen eğitmenlerle staj dersleri sürerken, zaman zaman uluslararası platformda isim yapmış çok değerli Yoga Eğitmenlerinin birkaç günlük yoğun yoga etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından son derece merkezi, metro çıkışına 3dk, otobüs durağına 1 dk mesafedeki Yogatime, zorlu şehir yaşamının içinde bir nefes!

Namaste