Simel Erol ile Yin’in Dansları Atölyesi

23 Mart 2024 13:00 - 14:30 YOGATIME

Simel Erol ile Yin’in Dansları Atölyesi
23 Mart Cumartesi, 13:00-14:30

Yin Yoga’nın öncülerinden ve günümüzde isim babası olan Paul Grilley eşi Suzee ile birlikte Hatha yoga pozları, Uzak Doğu Sporları ve Modern Dansı harmanlayarak ALTIN TOHUM, SAVAŞÇI ve UÇAN EJDERHA adında ÜÇ DANS koreografisi oluşturur. Amaç bedendeki farklı dokuları ihtiyaçları doğrultusunda çalıştırarak, zıtlıkların uyumundan dengeyi ortaya çıkarmaktır.

Bu danslar için alt bedenin YİN özelliği ile köklenmesini ve topraklamasını; üst bedenin YANG özelliği ile enerjiyi tüm bedende dolaştırıp bir çember, bir döngü oluşturmasını hedefler.
Danslar, özellikle bacakları güçlendirirken, omurgayı esnetir, tüm fasya zincirleri ve meridyenler uyarılır. Alt beden ile üst beden arasındaki güç ve denge gelişir, uyumlanır.

Akışların yumuşak ritmi, yaşamın ikilikleriyle dans eder gibi akar. Bu ritim zihni sakinleştirirken, dinginleştirir, derinleştirir. “Aklın ruhla dengelenmesine” alan açar. “SAMADHİ”

Her seviyeye uygun olan bu atölyeyi Simel Hoca’yla birlikte deneyimlemek istersen seni de bekliyoruz!

Ücret Bilgisi:
Aktif üyelik paketi olan üyelerimiz, üyelik paketi dahilinde atölyeye ücretsiz olarak katılabilirler.
Üye olmayan katılımcılar için kredi kartı 300 TL; nakit indirimli 250 TL’dir.

*Yerinizi kesinleştirmek için 19 Mart Salı tarihine kadar kaydınızı yapmanız gerekmektedir.

Kayıt için web sitemizden Online Rezervasyon yapabilir ya da merhaba@yogatime.com.tr ‘ye mail atabilir veya 0530 418 95 03 (Whatsapp) numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Formu