Fulya Nanba ile Köklerle Dönüşüm Atölyesi

YogaTime

07/02/2021 18:00 - 20:00 YogaTime

Fulya Nanba ile Köklerle Dönüşüm Atölyesi
7 Şubat Pazar, 18:00 – 20:00

Yaşamak zaman zaman meşakkatli bir iş. Biraz ilgi gösterirsek hayata ve kendimize muazzam keyifler alma imkanı da sunuyor. Bazen başarıyoruz, bazen başaramıyoruz.

Daha güzel bir dünya yaratmak için hepimiz yollar arıyoruz.

Olumlu bir dönüşüm yaratmak istiyorsan, ben dediğin şeyin oluşumunda katkısı olan köklerine de bakman gerektiğini de biliyorsun değil mi?
Bu atölye köklerimize bakmak ve oralardan getirdiğimiz bilinçaltı kalıplarımızı ışığa çıkarmak için tasarlandı.

Atölyenin sonunda, artık taşımak zorunda olmadığın yükleri saygıyla bırakman ve sana ait olmayan toplu bilincin duygularından, özdeşleşmelerden özgürleşebilme yollarını öğrenmiş olacaksın.

Köklerinin, büyüklerinin, arkanda sevgiyle durduklarını hissetmek, yaşamının dümenine sahip çıkma gücünü bulmanı sağlayacak.

Kendinle, yaşamla ve diğerleriyle kurduğun, kuramadığın ilişki kalıplarını dönüştürmek için önce onları anlaman, hassasiyetle, hazır olduğun kadarıyla açığa çıkarman için elinden tutacak bir rehberlik almak istersen bu iki buçuk saatte bana katılabilirsin.

Çalışma, sinir sistemi dayanıklılık limitleri dikkate alınarak, somatik temelli travmaya duyarlı yaklaşımla gerçekleştirilir. Organic Intelligence protokolleri uygulanır.

Ücret:
Atölye ücreti 220 TL’dir.

Kayıt:
Kayıt için web sitemizden Online Rezervasyon yaptırabilir ya da merhaba@yogatime.com.tr ye mail atabilir veya 0530 418 95 03 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Online Rezervasyon