Işıl Keser ile Access Bars

Access Bars Nedir?

Yaşamınızın ne kadarını alıp kabul etmek yerine, çabalayarak, zorlayarak harcadınız? Yaşamınızın olmasını istediğiniz kadar ferah, geniş ve huzurlu olmadığını fark ettiniz mi hiç? Ya hayallerinizin ötesinde olasılıklar sizin için mümkünse?

Access Bars® işte size bu olasılıkların var olduğunu kanıtlayan eşsiz bir terapi yöntemidir.

Yaşamımızda bizi hapseden ve kısıtlayan manyetik yüklerin yer aldığı baş bölgemizdeki 32 enerji noktasına yoğunlaşan Access Bars®, binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarının uyku, para, seks, ilişkiler, korku, stres ve çok daha fazla alanında muhteşem bir değişime yardımcı olmaktadır.

Başımızdaki bu 32 noktaya nazikçe dokunularak yapılan; yaşamınızı kısıtlayan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen manyetik yük temizlenir ve bu muazzam terapi yöntemi ile kişinin bedeninde, alanında oluşan blokajlar büyük kolaylıkla çözülür.

Başta ”para, kontrol, yaratıcılık, beden, cinsellik, şifa, farkındalık” olmak üzere toplam 32 barın tümüne dokunularak yapılan bir seans, ortalama 1- 1,5 saat kadar sürer.

Uygulayıcı, seansı alan danışanının başındaki barlara dokunduğunda, danışan genellikle derin bir biçimde gevşer, zihnin konuşmaları susar, her seans eşsiz ve benzersizdir.

Her Bars seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bara dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.

Hamilelere, küçük çocuklara da rahatlıkla uygulanmaktadır.

Access Beden Prosesleri Nedir?

Access Beden Prosesleri; dinamik olarak enerjiyi değiştirerek, beden üzerindeki gerginlik, direnç ve hastalığın kilidini açmak için bedene dokunularak yapılan çalışmalardır.

Bu seansları alan kişiler, beden ölçülerinde ve şekillerinde çarpıcı dönüşümler ve değişimler gözlemlediklerini, ilişkiler ve para konularında daha kolaylık yaşadıklarını ve aynı zamanda kronik/şiddetli ağrılar ile diğer sağlık şikayetlerinden uzaklaşarak rahatladıklarını bildirmişlerdir.
Access Beden seansları, bedeninizle savaşmak ya da ona kötü davranmak yerine onunla eğlenmenize ve birlikte yeni, sağlıklı bir beden yaratmanıza olanak sağlar.

Değişim için en güçlü araçlardan biri olan Access Beden Prosesleri, hastalığa neden olan ve bedenin orijinal yapısını bozan olumsuz bakış açılarından sizi serbest bırakır.

ÜCRET:
895 TL KK, 750 TL Nakit.

Ayşe Işıl Keser Kimdir?

Ayşe Işıl Keser, 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Çok ufak yaşlarda ‘şifa’ yeteneğini hatırlamış ve bize sunulan realitenin daha ötesini hep merak etmiştir.

İşletme lisansının ardından, kurumsal ve uluslararası bağlantılı bir şirkette çalışırken, ‘Yaşadığından daha mutlu nasıl olunur’, ‘Daha iyi, daha kaliteli bir hayat için neler mümkün’ü sorgulamaya başlamış ve yolu Reiki’yle buluşmuştur.

2005 yılında, sevgili Deniz Bağan’ın öğrencisi olmuş; Reiki 1 eğitimini ve ilerleyen zamanda Reiki 2; Reiki 3A eğitimlerini neşe ve keyifle tüm hayatı dönüşerek tamamlamıştır.

Sayısız enerji sistemi ve tekniklerle ilgilenmiş; bazılarının öğrencisi olarak kalmış; bazılarının masterı olmuş; pek çok çalıştay ve workshopa katılmış, yüzlerce şifa seansı yapmıştır.

Access Consciousness’la tanışmasının ve hayatının hayallerinden öte kolaylaşmasının ardından bu sisteme yoğunlaşmıştır.
Kendi hayatını kolaylık, neşe ve ihtişamla dolduran bu muhteşem sistemin araçlarının olumlu katkılarını paylaşmak istemiş ve Access Bars® seansları yapmaya başlamıştır.

Access Bars® eğitmeni olmak için gerekli tüm eğitimlerini tamamlayan Ayşe Işıl Keser, Access’in pek çok dinamik beden prosesinin de sertifikalı uygulayıcısıdır.

Küçüklüğünden bu yana insanlara ‘Penceresini açmayanın odasına temiz hava girmeyeceğini’ anlatmayı ve onlara bunu yapmalarında kolaylaştırıcı olmayı seçen Ayşe Işıl Keser, bireysel seanslarla insanların hayatlarına daha fazla kolaylık katmayı ve alan açmayı seçmiştir.

Ayşe Işıl Keser’in Sertifikalı Uygulayıcısı Olduğu Beden Prosesleri

  • MTVSS (Bağışıklık Sistemini Güçlendiren ve Bedeni Yeniden Yapılandıran Proses)
  • Access Facelift (Enerjitik Yüz Germe)
  • Görüş Gücünü Düzelten Beden Prosesi
  • Moleküler Tezahür Etme ve Moleküler Yok Etme (Bedende İstenmeyen Tümör ve Benzeri Büyümeleri Yok Etmeye ve Bedende Duyulan Eksiklikleri Gidermeye Yardımcı Proses)
  • Hücresel Hafıza (Hücrelerdeki Hasar Kaydını Silen ve Onaran Proses)
  • Travmanın Sıfırlanması (Travmanın Yarattığı Hasarı Elimine Eden Proses)
  • Doğurganlığın Onarılması
  • Biotaklit (Başkalarının Acıları ve Hastalıklarıyla Özdeşleşmeyi Elimine Eden Proses)